کلرپارس

توزیع بسته های نوشت افزار بین دانش آموزان یکی از روستاهای بستان آباددر راستای مسئولیت های اجتماعی انجام گرفته

با حضور مدیرعامل شرکت کلرپارس(وابسته به شستا)،رئیس اداره کار ، رئیس اداره آموزش و پرورش، رئیس دفتر نماینده مردم شریف شهرستان بستان آباد ، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج و مدیر حراست شرکت کلـر پارس بسته های نوشت افزارهمزمان با اواسط آبان ماه سال1400مابین دانش آموزان یکی از روستاهای بستان آباد توزیع شد.

 در راستای مسئولیت های اجتماعی و احساس تکلیف،قبلا به تعداد 49 بسته با محتوای نوشت افزار و هرکدام یک بسته ماسک و کیک و شیر،با دستور و مساعدت مدیرعامل محترم آقای مهندس  باباپور توسط پرسنل امور اداری و منابع انسانی و تعدادی از بسیجیان تهیه و بسته بندی شده بود مابین جمعی از دانش آموزان روستای باشسیز کند بستان آباد توزیع گردید.

درحین این برنامه با طرح سه سوال از دانش آموزان به سه نفر هدایایی دیگر نیز تقدیم گردید.

همچنین با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه از دو نفر معلم فداکار روستا که با زحمت فراوان در فصول مختلف سال از جمله فصل زمستان راه دور و صعب العبور را به امید پرورش فرزندان مرز و بوم ایران اسلامی با جان و دل تلاش مینمایند،  تقدیر بعمل آمد.

در ادامه مراسم جمع حاضر بر سر مزار تنها شهید روستای باشسیز کند که برای حفظ کیان ایران اسلامی در جبهه های حق علیه باطل شرکت یافته و به مقام شهادت نایل شده بود،ضمن حضور بر ارواح طیب و طاهر شهدا فاتحه قرائت نمودند.