کلرپارس

انتخاب کلر پارس به عنوان شرکت برتر غرب کشوردر مراسمی باهمت سازمان‌مدیریت صنعتی و با مشارکت اتاق بازرگانی تبریز

شرکت کلر پارس از شرکتهای تحت پوشش شرکت سرمایه گزاری تامین اجتماعی (شستا) به عنوان شرکت برتر غرب وشمالغرب کشوردر طرح رتبه بندی ایران تک انتخاب گردید.
هفتمین دوره طرح رتبه بندی شرکت های برتر منطقه شمالغرب و غرب کشور (ایران تک) با مشارکت اتاق بازرگانی تبریز و سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان‌شرقی برگزار شد.

هفتمین دوره طرح ایران تک که در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی تبریز و به صورت حضوری ، همچنین برخط برای مدیران ،علاقه مندان وصاحبان کسب و کارهایی که به واسطه  کرونا ومحدودیت های تردد ، امکان مشارکت حضوری را نداشتند ،  برگزار گردید.

براساس این گزارش، سازمان مدیریت صنعتی،  تاکنون ۶ دوره طرح رتبه‌بندی شرکت‌های برتر منطقه شمال‌غرب و غرب کشور را برگزار کرده  بود که دوره هفتم نیز پیش از ظهرامروز در تبریز برگزار گردید.

در این مراسم باقرزاده، مدیر علمی سازمان مدیریت صنعتی استان به معرفی بیشتر طرح ایران تک پرداخت و گفت: هدف اصلی این طرح شفاف‌سازی فضای کسب و کار و جایگاه اقتصادی شرکت‌های استانی و منطقه‌ای و رتبه‌بندی آنها از نظر میزان تاثیرگذاری در اقتصاد استانی، منطقه‌ای و ملی با هدف گسترش رقابت میان بنگاه‌های اقتصادی و در نتیجه ایجاد بهبود در محیط کسب و کار می باشد.

 ژائله رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن وکشاورزی تبریز نیز از طرح ایران تک به عنوان مهمترین عرصه برای توان سنجی و محک شرکت ها و بنگاه های اقتصادی یاد کرده ، افزود: علیرغم این همه فشار اقتصادی و تحریم های ظالمانه ، وجود چنین مراسمی نشان از پویایی و تلاش های هدفمند برای توسعه کسب وکار و رقابت های سالم اقتصادی دارد و و مشارکت چنین شرکتهایی برای منطقه، افتخار آمیز است.

شایان گفتن است شرکت کنندگان در ۲۴ گروه صنعتی و در ۴ شاخص کلی رشد و بازدهی، اثربخشی در بازارهای بین المللی، اشتغالزایی و استفاده هوشمندانه از دارایی های شرکت ارزیابی  شده اند که شاخص پنجم نیز، کیفیت خدمات و محصولات بوده که به شکل جداگانه‌ای محاسبه گردیده است.
 اضافه می نماید ، لوح تقدیر وتندیس ویژه ایران تک به ابوالفضل باباپور مدیرعامل شرکت کلرپارس ، تقدیم گردید.